KONST / Litografier / Färglitografi 11482684
nr 1148 2684
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Osignerad, motivet: 38x47
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:11:44
3/12 20:35:05
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren